TinaHa, 26 l.,blogerka/vlogerka, Wrocław

Witaj w najbardziej prywatnej części bloga, gdzie możesz dowiedzieć się o mnie znacznie więcej.
Na co dzień staram się omijać prywatne sprawy i skupić się na tematyce bloga.
W blogosferze oraz w życiu codziennym jestem znana jako Tina, choć tak naprawdę nazywam się Martyna. Raczej nie korzystam ze swojego imienia. Urodziłam się w 27 lipca '92 w Złotoryi i tam też jest mój rodzinny dom. Kilka lat temu idąc na studia przeniosłam się do Wrocławia, gdzie mieszkam do dzisiaj. Tutaj dorobiłam się własnych czterech ścian, ale nie wiem czy zostanę tutaj na stałe. Swoją edukację zakończyłam z tytułem inżyniera na kierunku informatyka o specjalizacji grafika komputerowa. 

Blogowaniem interesuję się od bardzo dawna, a swój pierwszy blog założyłam w wieku 13 lat. Prowadziłam go z wielką pasją nastolatki przez 2 lata. Potem nastała długa przerwa i w czerwcu 2013 powstał nowy, bardziej dojrzały blog. Ten blog. 

Poza blogowaniem interesuję się social media, kosmetykami oraz grafiką komputerową. 
W sierpniu 2014 dodałam swój pierwszy gadany filmik na Youtube, jednak potem długo była cisza. Były chwile wahania, rezygnacji. Ostatecznie doszłam do wniosku, że jeśli powiedziałam A to powiem B i tak zostałam vlogerką, a od stycznia 2015 regularnie dodaję nowe filmy na swój kanał. 

Jestem osobą otwartą, rozgadaną i z poczuciem humoru. Czasami aż ciężko mnie przegadać, jednak jestem nieco nieśmiała jeśli chodzi o nowe znajomości. Moją nieśmiałość stopniowo zwalcza kanał na yt, czuję się coraz pewniej i swobodniej przed obiektywem, a nawet bardzo polubiłam gadać do kamery.
Bardzo się cieszę, że jest Was ze mną coraz więcej i dziękuję za każde miłe słowo, komentarz, a nawet konstruktywną krytykę.  Doceniam to. 

W razie zainteresowania współpracą zapraszam do działu "Współpraca"


Pozdrawiam, TinaHa


1 komentarz:

  1. Też jestem gadułą i również mieszkam we Wrocławiu.:)

    OdpowiedzUsuń