Pudełko ShinyBox : Maj

Bardzo przepraszam, że tyle czasu się nie odzywałam, ale miałam mnóstwo rzeczy na głowie, z których najważniejszą i najpilniejszą była przeprowadzka. Po długim czekaniu, załatwianiu udało się wprowadzić na “moje” własne cztery kąty, pisane w cudzysłowie, bo zanim akt notarialny zostanie przepisany, muszę czekać na wypis z księgi wieczystej. Niestety w związku ze zmianą adresu nie mam dostępu do internetu, ponieważ Netia nie jest w stanie przenieść linii na nowe lokum. Więc obecnie ciągnę neta z telefonu, a co za tym idzie, zdjęć będę wgrywać mało, gdyż mam ograniczony transfer. Wszystko powinno ustatkować się na początku czerwca, kiedy podłączą mi linie z Vectry. To tyle osobistej przemowy, przejdę do setna postu. 
Dwa dni temu zawitał do mnie kurier z nowym pudełkiem ShinyBox, który wrzuciłam do kartonów z rzeczami i miałam przyjemność otworzyć go dopiero wczoraj. Po totalnej klapie kwietniowej edycji bałam się powtórki z rozrywki, ale zawartość pudełka okazała się nawet atrakcyjna. 

W środku znalazły się:

BautyBalm do włosów od Schwarzkopp Professional
Woda Toaletowa Wanilia & Narcyz marki L’occitane
Krem ze srebrem regulujący nadpotliwość stóp firmy Clarena
Sensualny krem do rąk firmy Clarena
Antyperspirant Max Protection Rexona
Płyn Miceralny marki Dermedic
….

dodatkowym kosmetykiem dla osób z subskrypcją był Truskawkowy balsam do ust od Balmi, w świetnym opakowaniu, który można podczepi jako brelok np. do kluczy.
Był to pierwszy kosmetyk, który rozpakowałam, bo zaciekawiła mnie jego forma. Balsam idealnie do mnie pasuje, idealnie nawilża usta i ma cudowny zapach, a do tego ma bardzo poręczną formę.
Drugim kosmetykiem, który wzięłam pod lupę to antyperspirant Rexona, o którym słyszałam już wcześniej, jednak nie miałam okazji go przetestować. Produkt jest ponoć najlepszym antyperspirantem od Rexony. Wczorajsza temperatura 28+ była idealną do przetestowana tego kosmetyku i niestety nie poczułam różnicy w stosunku do innych produktów przeciw poceniu. Mam nadzieję, że po kolejnej aplikacji efekt będzie lepszy.
Innych kosmetyków nie miałam okazji jeszcze sprawdzić, ale jak tylko przetestuję to od razu wrzucę recenzję. 🙂

To tyle na dzisiaj, do usłyszenia!
Ps. Jutro rusza fajna akcja, mam nadzieję, że uda mi się jutro o niej wspomnieć.
T.