ROZDANIE ŚWIĄTECZNE – WYGRAJ CHILLBOXA

Dzisiaj przybywam do Was z kolejnym, bardzo świątecznym rozdaniem, ale zanim zdradzę Wam szczegóły to przedstawię zwyciężczynię poprzedniego konkursu. Miałam to zrobić już jakiś czas temu, ale zgłoszeń do konkursu było ponad 270, więc ogarnięcie tego wszystkiego nieco mi zajęło. Informacja o wynikach pojawiła się już na fanpage ( tutaj ), ale aby nie było niedomówień wrzucam wyniki również tutaj.
Nagroda trafia do Oli Jaszczur!
Serdecznie gratuluję i czekam na dane do wysyłki.
Dziękuję za wszystkie zgłoszenia, a że Wasza aktywność była ogromna to mam dla Was kolejne rozdanie.

Tak jak w przypadku poprzedniego rozdania zgłaszać możecie się tutaj oraz na fanpage, zwiększając swoje szanse:) ( jeden los z bloga, jeden z fanpage )
 
1. Blog:
 
Aby wziąć udział w rozdaniu należy być obserwatorem mojego bloga, polubić fanpage Chillbox na facebooku oraz zostawić komentarz z chęcią udziału w rozdaniu pod tym postem. 

2. Fanpage:
 
Aby wziąć udział w rozdaniu należy polubić fanpage TinaHa oraz Chillbox, a także polubić i udostępnić zdjęcie konkursowe, a pod zdjęciem zostawić komentarz z chęcią udziału. 

Nagrodą w konkursie jest grudniowe pudełko Chillbox o wartości 150 złotych.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga https://tinaha.pl/
2. Sponsorem nagrody jest autorka bloga. 
3. Konkurs trwa od 16.12.2015 do 21.1122015 godz. 23:59
4. Wyniki zostaną ogłoszone do 2 dni od zakończenia, zwycięzca konkursu ma 3 dni na przesłanie swoich danych teleadresowych. 
5. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
6. Do wygrania jest box o wartości 150 złotych. 

 
Życzę wszystkim powodzenia i do usłyszenia niebawem!

Podobne wpisy