ŚWIĄTECZNE ROZDANIE 2016 – SZCZEGÓŁY I REGULAMIN

Świąteczny nastrój udziela mi się coraz bardziej i w związku z tym postanowiłam zorganizować dla Was rozdanie z nagrodą o wartości ponad 150 złotych! Konkurs prowadzony jest na moim fanapage: TUTAJ, a poniżej znajdziecie wszelkie szczegóły! 
W rozdaniu może wziąć udział każdy, kto posiada konto na Facebooku. Warunkiem uczestnictwa w rozdaniu jest polubienie profilu TinaHa oraz udostępnienie grafiki konkursowej na swoim profilu. Dodatkowo można obserwować mój profil na Instagramie – klik. W komentarzu pod zdjęciem należy odpowiedzieć na pytanie: “Dlaczego zima jest najlepszą porą roku na święta?”Spośród wszystkich przesłanych odpowiedzi zostanie wybrana jedna, najbardziej kreatywna osoba, do której trafi zestaw kosmetyków marki Annabelle Minerals o wartości ponad 150 złotych, w którego skład wchodzą: puder rozświetlający, róż oraz dwa cienie do powiek. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 6.12.2016 roku, a wyniki zostaną ogłoszone w okolicy 10 grudnia.  Nagroda nie jest wymienna na gotówkę, a wysyłka odbywa się tylko na terenie PL w przeciągu 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników. 

Szczegółowy regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga https://tinaha.pl/
2. Sponsorem nagrody jest autorka bloga. 
3. Konkurs trwa od 19.11.2016 do 06.12.2016 do godz. 23:59
4. Wyniki zostaną ogłoszone do 4 dni od zakończenia, zwycięzca konkursu ma 3 dni na przesłanie swoich danych teleadresowych. 
5. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski. 
6. Do wygrania jest organizer oraz zestaw kosmetyków  o łącznej wartości ponad  150 złotych.
7. 
Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19.11.2009r. o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.)


Koniecznie dajcie znać czy skusicie się na udział w konkursie i czy obserwujecie mój blog na bieżąco! 🙂 

Do usłyszenia – Tina

Podobne wpisy