O MNIE

Cześć, witam Cię serdecznie w najintymniejszej części mojego bloga. Z pewnością kojarzysz mnie po pseudonimie TinaHa i rozpoznajesz po czerwonych włosach, ale napewno zaskoczy Cię fakt, że na prawdę nazywam się Martyna. Prywatnie jestem mamą rocznego łobuza i żoną najwspanialszego mężczyzny na świecie, a na co dzień zajmuję się domowymi obowiązkami. Pochodzę z niewielkiej miejscowości na Dolnym Śląsku – Złotoryi. W lipcu tego roku skończę 27 lat. Z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym, ukończyłam studia Informatyczne z tytułem Inżyniera.  
“Piszę o tym, co lubię i żyję, tak jak lubię.”

Bloguję odkąd pamiętam, a tinaha.pl nie jest pierwszą prowadzoną przeze mnie stroną. W wieku 13 lat prowadziłam internetowy pamiętnik, w którym dzieliłam się moją ( niezwykle ciekawą ) codziennością. W czerwcu 2013 roku założyłam bloga, który początkowo nazywał się bitcheslovecakes, jednak z czasem przekształcił się w markę osobistą i stanął pod adresem tinaha.pl
Oprócz prowadzenia bloga zajmuję się grafiką reklamową i marketingiem online – ogólnie rzecz biorąc jestem wirtualną asystentką.

Dziękuję, że jesteście ze mną!
TinaHa

2 komentarze

 • 6 lat ago

  Też jestem gadułą i również mieszkam we Wrocławiu.:)

  • Anonimowy
   2 lata ago

   I myślisz,że kogoś to obchodzi ?