TinaHa, 26 l.,blogerka/vlogerka, Wrocław

Witaj w najbardziej prywatnej części bloga, gdzie możesz dowiedzieć się o mnie znacznie więcej.Na co dzień staram się omijać prywatne sprawy i skupić się na tematyce bloga.
W blogosferze oraz w życiu codziennym jestem znana jako Tina, choć tak naprawdę nazywam się Martyna. Raczej nie korzystam ze swojego imienia.

 Urodziłam się w 27 lipca '92 w Złotoryi i tam też jest mój rodzinny dom. Kilka lat temu idąc na studia przeniosłam się do Wrocławia, gdzie mieszkam do dzisiaj. Tutaj dorobiłam się własnych czterech ścian, ale kto wie, gdzie poniesie mnie życie. Swoją edukację zakończyłam z tytułem inżyniera na kierunku informatyka o specjalizacji grafika komputerowa. 

Blogowaniem interesuję się od bardzo dawna, a swój pierwszy blog założyłam w wieku 13 lat. Prowadziłam go z wielką pasją nastolatki przez 2 lata. Potem nastała długa przerwa i w czerwcu 2013 powstał nowy, bardziej dojrzały blog. Ten, który właśnie przeglądasz.

Poza blogowaniem interesuję się social marketingiem, fotografią oraz grafiką komputerową. 
Obecnie najważniejszą rolą w moim życiu jest bycie mamą, czemu poświęcam najwięcej czasu.  Należę do osób otwartych i z poczuciem humoru. Czasami aż ciężko mnie przegadać, jednak jestem nieco nieśmiała jeśli chodzi o nowe znajomości. 

Bardzo się cieszę, że jest Was ze mną coraz więcej i dziękuję za każde miłe słowo, komentarz, a nawet konstruktywną krytykę.  Doceniam to. 


Pozdrawiam, TinaHa


1 komentarz: