10/30/2013 5

Spotkanie Vintedzianek II

Hej wszystkim, przepraszam, że dawno się nie odzywałam, ale miałam sporo na głowie, jednak mam dużo nowości, więc mam nadzieję, że częstotliwość wpisów się zwiększy. <3 


 Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami relacją ze spotkania Vintedzianek II !
26.10 miałam zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu blogerek i pasjonatek mody pod patronatem Vinted.pl . Całe wydarzenie odbyło się w CoffePlanet we Wrocławiu. Na spotkaniu poza zdobyciem nowych znajomości i pogaduszek o modzie i urodzie nie obyło się bez nagród przygotowanych przez sponsorów, których lista jest baaardzo długa. Pozwolę sobie zaprezentować. 
Z tego, co mi wiadomo, to lista sponsorów się powiększa i czeka mnie jeszcze paczka z niespodziankami, choć zebrało mi się sporo kosmetyków, które starczą mi do przyszłego roku ! 
Całe spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze, z drinkami, przystawkami i luźnymi pogaduszkami. Duży szacunek dla dziewczyn, które to wszystko zorganizowały! Świetna robota!

Kosmetyki, każde z osobna będę starać się prezentować indywidualnie w kolejnych wpisach według kategorii, ale szczerze mogę przyznać, że wszystkie są naprawdę wysokiej klasy.
Chciałabym podziękować wszystkim sponsorom za upominki!

Mała fotorelacja ze spotkania: 
To tyle na dzisiaj, lada dzień zacznę recenzję kosmetyków ;D
Love ya ! <3

Jeszcze raz dzięki Vinted.pl i wszystkim zaangażowanym w spotkanie dziewczynom. 
5 komentarzy:

 1. Cieszę się, że się podobało :-) Czekam na recenzje!
  +obserwuję oczywiście :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Małe sprostowanie,spotkałyśmy się 26 a nie 19 :P Hehe szkoda że nie dało się z każdym porozmawiać ale następnym razem się to nadrobi:)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak już oznaczać zapożyczone zdjęcia to chyba od wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też czekam na recenzje (: No i fajnie, że się podobało! (:
  *obserwuję*

  OdpowiedzUsuń
 5. do następnego ;)
  jutro zostanie opublikowana relacja na blogu vinted

  OdpowiedzUsuń