Cara Delevingne w nowej kampanii Chanel

Postanowiłam wprowadzić nową dziedzinę na blogu, a konkretnej nowości ze świata mody..tego poza Polską:) W związku z tym, że jest środek lata, dużo się dzieje u projektantów, dlatego też od czasu do czasu będę wrzucać zdjęcia nowych kolekcji i trendów, które niebawem będą królować na ulicy. 

Pod lupę będę brała głównie marki, które lubię, szanuję, podziwiam i żałuję, że mnie na nie nie stać. Nie będę tutaj rozpisywać się na temat samych firm, bo zapewne większość z Was je kojarzy i nie trzeba nikomu ich przedstawiać. 

Zaczynamy od wszystkim znanej marki –  Chanel, której twórcy opublikowali nowe zdjęcia z kolekcji jesień – zima 2014/15. Fotografie wykonał sam Karl Lagerfeld, a cała sesja zdjęciowa została wykonana na … ringu bokserskim. Gwiazdą zdjęć była oczywiście Cara Delevingne, u której boku stanęła nowa twarz Chanel – Binx Walton. Dyrektor kreatywny domy mody nie przestaje zaskakiwać, wcześniej zdjęcia robione były w supermarkecie. 

Bardzo podoba mi się to, że firma wybiera coraz to bardziej odważne miejsca na zdjęcia, dzięki temu, efekty są zaskakujące.

  
Jestem ciekawa kolejnych zdjęć, choć myślę, że już robi się ciekawie. 

Co sądzicie?