Wyniki rozdania + nowy vlog + darmowe próbki Yodeyma

Hej wszystkim!
Dzisiaj przybywam do Was aby podzielić się trzema wiadomościami. Miałam w planach recenzję ShinyBox The Luxury Touch i projektem denko, ale jestem nieco pochłonięta ostatnimi przygotowaniami do ślubu, który już za 6 dni. Do obu tematów na pewno wrócę, ale nie obiecuję, że będzie to przed moim ważnym dniem. Ale dosyć paplania o tym co będzie, przejdę do tego co mam dla Was dzisiaj.

Po pierwsze w końcu ogarnęłam wszystkie zgłoszenia do rozdania, które organizowałam z dwiema blogerkami. Na wstępie powiem, że nagrodą oferowaną przeze mnie był zestaw numer 2, a więc zwycięzce wybierałam spośród osób, które właśnie ten zestaw wybrały. Łącznie na trzech blogach było Was ok 45, ale osoby, które zgłosiły się na moim blogu otrzymały gratis po jednym losie! 

Wszystkie nicki wrzuciłam do generatora i z zamkniętymi oczyma prze-losowałam trzy razy – a szczęściarą okazała się:

Informacje o zwycięzcach zestawu numer 1 szukajcie tutaj, a numeru 3 – tutaj. 

Serdecznie gratuluję i czekam na dane do wysyłki! ( proszę o napisanie do mnie z meila, który podałaś w zgłoszeniu )

Po drugie: ukazał się nowy vlog – 25 pytań i 25 odpowiedzi. Zapraszam do oglądania i subskrypcji.
Mam nadzieje, że Wam się podoba, bo nagrywanie powtarzałam chyba z trzy razy, bo kiedy byłam już zadowolona okazywało się, że ostrość jest do dupy (: No ale oglądajcie i oceniajcie:

Po trzecie: Pewnie wielu z Was już o tym słyszało, ale jeśli nie to piszę to tutaj. Zachęcam do skorzystania z okazji do zgarnięcia darmowej próbki perfum Yodeyma Paris ( 15 ml !! ) – można to zrobić tutaj. Ja już swoje zamówiłam i nie jest to żadna ściema. Wybrałam  , które są odpowiednikiem Gucci – Envy Me ( pink ).

To tyle na dzisiaj. Obiecuję, że odezwę się jeszcze chociaż raz przed ślubem. Do usłyszenia!

Podobne wpisy