2014: Podsumowanie roku

Przed nami nowy, wspaniały ( mam nadzieję ) rok, więc przyszedł czas na podsumowanie roku 2014, w którym to dużo się zmieniło w moim życiu. Dzisiaj skupię się przede wszystkim na sprawach związanych z blogiem, to jednak warto wspomnieć kilka prywatnych zmian jakie zaszły w moim życiu.

Zacznę więc od samej siebie, dzieląc się z Wami kilkoma ważnymi dla mnie datami:

20 kwietnia – przyszła na świat Lilliana, która zagościła w moim domu nieco ponad 6 tygodni później, więc na początku lipca i od tej chwili to moje malutkie szczęście. Już po kilku tygodniach wspólnego mieszkania zrozumiałam jakim obowiązkiem jest posiadanie psa. 

Chciałabym o tym napisać osobny post – dajcie znać czy macie ochotę przeczytać tego typu post 🙂
13 września – wyszłam za mąż! … i do dzisiaj jestem szczęśliwa i zakochana. Szczegóły na temat ślubu: tutaj
5 października – otrzymałam w końcu akt notarialny do swoich 28,5 metrów i od tego momentu jestem pełnoprawną Wrocławianką 😉 
Przełom października / listopada – zostałam ambasadorką Szafa.pl i jestem nią do dzisiaj, a już niedługo organizuję kolejny Szafing we Wrocławiu. Recenzja poprzedniej edycji: tutaj
______________________________________________________________________________
To chyba najważniejsze daty związane z moim prywatnym życiem, teraz również liczbowo, ale tym razem podsumowanie 2014 jeśli chodzi o bloga. 
W 2014 odwiedziło mnie ponad 50 tysięcy osób, które zostawiło ponad 1350 komentarzy. Liczba obserwatorów w poprzednim roku przekroczyła 710 osób! Fani na facebooku to już ponad 1700 osób, a na instagramie 230. 
Za sobą mam kilkanaście udanych współpracy, tych większych i tych mniejszych, jednak do wszystkich podchodziłam z takim samym profesjonalizmem. 
W 2014 nabyłam nowy sprzęt, mianowicie lustrzankę Nikon 5100, dzięki której moje zdjęcia prezentują się znacznie lepiej. 
Trzymam kciuki, aby ten nowy rok był jeszcze lepszy od poprzedniego, a Wam drodzy blogerzy życzę przede wszystkim wytrwałości w blogowaniu, trzymaniu fasony i milionów czytelników! 
Czytelnicy, dziękuję, że jesteście ze mną!

Na koniec rozwiązanie i wyniki świątecznego konkursu, którego laureatką zostaje:

Czekam na wiadomość od Ciebie 🙂

Mam nadzieję, że uda mi się odezwać w najbliższym czasie, bo chwilowo jestem na etapie intensywnego pisania pracy dyplomowej, którą muszę oddać za dwa tygodnie. Tak wiem, szybko się zabrałam. Życzcie mi powodzenia ^^