Ciężki tydzień + rozdanie dla Was!

Hej wszystkim,
Niby do wiosny już całkiem niedaleko to jednak zima pokazała swoje mroźne oblicze, co prawda we Wrocławiu śnieg utrzymał się zaledwie dwa dni to jednak zdążyłam załapać jakieś bakterie. Niezbyt ciepłe ubranie, spanie przy otwartym oknie i na efekty długo nie musiałam czekać. Dopadło mnie wstrętne przeziębienie. Zaczęło się delikatnie, trochę bolało gardło, byłam nieco bardziej zmęczona, czasami kichnęłam, ale uznałam, ze kilka rutinoskorbinów załatwi sprawę, ale wczoraj nadszedł dzień kulminacji…nie miałam siły podnieść się z łóżka. To był bardzo długi dzień, ale na szczęście w końcu się skończył. Ostatkami sił ugotowałam sobie rosołek, mąż przed wyjściem do pracy zaopatrzył mnie we wszystkie rzeczy, abym nie musiała ruszać się z domu a sąsiad zrobił mi syropek  z cebuli,cukru i cytryny i dał soczek z malin. Cieszę się, że są przy mnie osoby, które mi pomagają przetrwać te męczące dni. 
Dzisiaj na szczęście nieco lepiej się czuję, więc postanowiłam się do Was odezwać. Na moim kanale na YT niebawem pojawi się nowy filmik z serii #Pojedynek – ciekawych zapraszam tutaj. Musiałam dzisiaj złożyć wniosek o nowy paszport ze względu na zmianę nazwiska, bo w planach mam długo wyczekiwane wakacje. Mogę śmiało stwierdzić, że jazda autem podczas przeziębienia jest nie bezpieczne. Dzisiaj kilka razy kichałam, przez co bezwarunkowo zamyka się oczy i ciężko wtedy być uważnym na drodze ^^ Na szczęście nic mi nie jest. 
Przede mną długi, nieco samotny weekend, bo mąż niestety pracuje, ale jakoś dam radę. Trochę się skumulowało, dziś tłusty czwartek, jutro piątek trzynastego, a potem walentynki. Z okazji tego trzeciego nie będzie żadnego postu, jedynie otwarcie ShinyBoxa ( jutro powinien być u mnie!) na żywo na YT. Dla mnie to dzień jak każdy, nie potrzebuję specjalnej okazji, żeby powiedzieć kocham. Mam nadzieję, że do końca weekendu wyzdrowieję, a czas spędzony w domu chociaż po części poświęcę na przygotowanie do obrony. Dzisiaj w planach jeszcze świeżo-wyciskany soczek z grejpfruta i cytryny;)

Wiem, że dzisiaj trochę prywaty, ale czasami muszę po marudzić, żeby nie zwariować, ale mam dla Was również rozdanie, w którym do zgarnięcia kosmetyki (jak zawsze:)) 
Zasady są niezwykle banalne, zresztą jak zawsze. Należy być obserwatorem bloga:) 
Dodatkowe losy (+5) za udostępnienie bannera konkursowego na blogu oraz +2 za  polubienie fanpage (klik) lub instagram (klik) a za subskrypcję na YT (tutaj) aż 10 losów, czyli całkiem sporo!
Dodatkowo należy zostawić komentarz ze swoim mailem oraz odpowiedzią na pytanie: Twój sposób na przeziębienie? 
Może być to jakiś przepis na domowe lekarstwo, pomysł na nudę podczas choroby lub po prostu jak sobie radzicie z przeziębieniem 🙂
Do wygrania zestaw kosmetyków firmy JOKO, w którego skład wchodzą:

– podkład Supernatural ( do wyboru: ivory, beige, rich tan)
– cienie Universe Duo J315
– lakier do paznokci New Vintage 204 Royal fuchsia

Wzór komentarza:
Mój sposób na przeziębienie …..
Mail:
Obserwuję jako:
Banner: tak/nie + link 
Instagram: nick
Facebook: Nick 
Youtube: tak/nie

Fundatorem nagrody jestem ja, wysyłam tylko na terenie Polski a konkurs trwać będzie do 28.02.2015. Zwycięzcę ogłoszę dzień później. Liczy się kreatywność i odrobinę szczęścia 🙂
Czekam na Wasze komentarze i zgłoszenia! Do zobaczenia na Youtube oraz niebawem na blogu!

Podobne wpisy