#AmbasadorkaLPM

Jakiś czas temu zostałam wybrana ambasadorką marki Le Petit Marseillais, a niedługo potem zostałam obdarowana wielką paką ambasadorską. Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam jej zawartość, jak również podpowiedzieć, w jaki sposób możecie zgłosić się do programu i tym samym mieć szansę zostania ambasadorką LPM. 
W paczce, którą otrzymałam na pierwszy rzut oka rzuciła się opaska na oczy, która nieco mnie zdziwiła, jednak już chwilę później wszystko stało się jasne. Szybko zrozumiałam na czym polega hasło kampanii “Odkryj Prowansję z Le Petit Marseillais”. Moim zadaniem było rozpoznać nowe zapachy produktów LPM, bez podglądania. Niestety prezentowałam Wam zawartość pudełka na żywo (filmik TUTAJ) i nie załapałam pomysłu, który moim zdaniem jest świetny. Z drugiej zaś strony na bieżąco przeglądam produkty LPM i wiem jakie nowości się pojawiły. Oprócz żelu pod prysznic Werbena i Cytryna oraz Żelu 2w1 pod prysznic i do kąpieli Pomarańcza i Grejpfrut  pojawiła się również całkiem spora ilość próbek kremowego żelu pod prysznic Kwiat Pomarańczy oraz mleczko nawilżające z masłem shea, słodkim migdałem oraz olejkiem arganowym do rozdania z koleżankom, co właściwie jest głównym zadaniem ambasadorki, czyli dzielenie się perełkami kosmetycznymi od LPM. 
Przy okazji następnych edycji naboru ambasadorek każda z Was może się zgłosić. Koniecznie śledźcie stronę ambasadorkaLPM.pl, możecie również oznaczać posty na facebooku tagiem #czekamnanowakampanielpm.

Lubicie firmę Le Petit Marselliais? 
Koniecznie dajcie znać!

Podobne wpisy