5/18/2015 3

Rodzinny Piknik PsiejPakiHej kochani! Dzisiaj bardzo spontaniczny post. W związku z tym, że zbliża się bardzo ciekawa akcja, postanowiłam o tym napisać i z wielką przyjemnością zaprosić Was na to wydarzenie. Zaproszenie kierowane jest przede wszystkim do właścicieli psów, ale również do tych, którzy psa chcieliby posiadać, ponieważ podczas wydarzenia będzie można uzyskać wielu niezbędnych informacji na tematy związane z psią tematyką. No właśnie, co to za wydarzenie? 


Otóż już 24 czerwca odbędzie się Rodzinny Piknik PsiejPaki, czyli wielki zlot dla psów i ich właścicieli. Organizatorem jest oczywiście PsiaPaka.pl (więcej na ten temat już niebawem na kanale i na blogu!), a całość będzie mieć miejsce w Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu. Start godzina 14:00! 


Co się będzie działo?

14.00 - 14.15 - przywitanie, przedstawienie gości
14.30 - 15.30 - pokaz tresury - Positive Dog
15.30 - 17.00 - zawody agility
17.00 - 17.30 - pokaz podstawowych komend, zabawa z frisbee, zaproszenie do współpracy dzieci - Dominika Macalik - instruktor szkolenia psów, zoopsycholog
17.45 - 18.15- wykład Dominiki i Eweliny - blogerki Przez świat z labradorem
18.15 - 18.30- ogłoszenie wyników zawodów
po 18.30 wspólna zabawa 

Na wydarzeniu pojawi się wiele osób ściśle związanych z czworonogami, które przekażą Wam swoją wiedzę, doświadczenie, a także udzielą rad. Poza wykładami, będą zawody dla Waszych pupili, a właściciele będą mogli zakupić PsiąPakę, czyli box pełen niespodzianek dla Waszego czworonoga, a FoodTruck ugości właścicieli pysznym jedzeniem. Już teraz zajrzyjcie na wydarzenie na facebooku (TUTAJ), gdzie codziennie dodawane są nowe informacje:)

Wydarzenie zapowiada się naprawdę świetnie, więc zrobię wszystko, żeby się tam zjawić z Lilianą, jednak tego samego dnia mam komunię w Zielonej Górze i nie wiem, czy na 100% uda mi się pojawić. 

Co myślicie o tego typu akcjach? Byliście kiedyś na takim wydarzeniu? 


3 komentarze:

  1. Może to dobre miejsce dla mnie - zaawansowanego kynofoba? Może tam wreszcie przestałabym się bać najlepszego czworonożnego przyjaciela człowieka?

    OdpowiedzUsuń