Chciejlista z Dresslink

Hej kochani, dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka rzeczy, które trafiły na moją Chciejlistę ze sklepu Dresslink. Sklep ten poznałam, kiedy zostałam przez niego zaproszona do współpracy. Klasyczny format współpracy opierający się na otrzymaniu kuponu do wydania na asortyment ze sklepu. Szybko znalazłam ciekawe produkty, które bardzo chciałabym przetestować na żywo. Zamówienie skompletowałam bardzo szybko, choć spodobało mi się więcej rzeczy, które nie zmieściło się w zamówieniu. Lada dzień na kanale pojawi się openbox z moim zamówieniem, choć już teraz mogę Wam zdradzić, że jestem mega, mega zadowolona ze wszystkich rzeczy, a dzisiaj tak jak już mówiłam będzie dobrze wszystkim znana “wish list”. Oczywiście będzie mi miło, jeśli klikniecie w zdjęcia rzeczy, które Wam również się spodobają 🙂
Nie będę podawać cen, po prostu jeśli coś Was zainteresuje to po kliknięciu w zdjęcie wyświetli Wam się cena 🙂
Na początek okulary, nad którymi się zastanawiałam bo bardzo mi się podobają takie ‘kocie kształty’ 🙂
Kolejna rzecz wydaje się być bardzo interesująca. Jest to taki beauty blender, ale z wygodnym uchwytem. Wydaje mi się, że aplikacja może być dzięki temu bardzo wygodna. 
Kolejny must have, którego żałuję, że nie kupiłam od razu to kosmetyczka w wersji mini z motywem flagi. Uwielbiam takie dodatki, które są praktyczne i ciekawe pod kątem designu. 
Mimo, że moim zamówieniu znalazły się pędzle, z których jestem bardzo zadowolona, to te również bardzo mnie kuszą. Szczególnie ich cena i ciekawe opakowanie. 
Tę bluzkę widziałam już w kliku sklepach, jednak ceny były różne, choć w przypadku Dresslink cena jest bardzo okazyjna:). Bardzo ciekawi mnie jej jakość na żywo.
Ta sukienka, podobnie jak bluzka powyżej prześladuje mnie od dłuższego czasu. Widziałam ją u kilku blogerek i naprawdę wygląda pięknie. Boję się jednak, że mój sporej wielkości biust się nie zmieści a cała sukienka okaże się za krótka. Ale sukienka warta zainteresowana. 
Długo szukałam ładnego, pojemnego portfela, a tutaj proszę. I to w kilku kolorach. Najbardziej podoba mi się miętowy i czarny. Może kupię oba, bo są w całkiem niskiej cenie 🙂
Plecak bardzo mi się spodobał bo jest taki dziewczęcy, a zauważyłam ostatnio, że przydałby się na wakacyjne pikniki. Za tę cenę…no błagam!
Na koniec najlepsza perełka ze wszystkich. Przepiękne okulary w złotym kolorze, które są mega dobrze wykonane. Przy moim zamówieniu nie było złotych, więc wzięłam srebrne, które też są piękne. Uwielbiam je. A jakość naprawdę super, w porównaniu do ceny. 
Pamiętajcie, że wszystkie ceny zobaczycie po kliknięciu w wybrane zdjęcia. 
Niebawem ukaże się filmik z moim zamówieniem:)
Dajcie znać w komentarzach czy coś Wam wpadło w oko i czy sprawdzaliście cenę, postaram się odwdzięczyć 🙂