I love my blog! + Wyniki wakacyjnego rozdania

Dzisiaj z okazji tego, że obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Bloga postanowiłam napisać spontaniczny, luźny post. Przede wszystkim chciałabym złożyć wszystkim blogerom dużo pomyślności i sukcesów, ale także przypomnieć, że blog ma być przyjemnością a nie obowiązkiem. 

Bardzo cieszę się, że blogerzy mają swoje święto, które wraz ze wzrostem popularności blogosfery jest coraz huczniej obchodzone. 
Moja przygoda z blogowaniem trwa już ponad dwa lata i z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim, którzy są ze mną w tym od początku, jak również tym, którzy dołączyli w trakcie mojej przygody. Oczywiście w związku z tym, że kończą się wakacje wracam z nową energią i postaram się nabrać rozpędu, aby posty znów pojawiały się minimum dwa razy w tygodniu. W wakacje jak widać, nieco sobie odpuściłam, ale starczy tego leniuchowania. Jest Was ze mną już 818 na bloggerze oraz prawie 200 na Google+! To jest cudowne uczucie, ale wierzę, że do końca roku liczba obserwatorów wzrośnie do okrągłej liczby 1000! W ostatnim jednak czasie większą wagę przykładam do statystyk, które mimo okresu wakacyjnego i mojego lenistwa były całkiem przyzwoite. Teraz czas na buuum i skok w górę!

Ok tyle w temacie mojego gadania i samozachwytu! Czas przejść do drugiej części jaką są wyniki rozdania, które zorganizowałam z okazji 2 urodzin bloga i trwało prawie całe wakacje. 
Nagrodą był całkiem sporej wielkości zestaw kosmetyków o wartości ok 200 złotych! 

Zgłoszeń było jedyne 44, ale łączna liczba losów wyniosła 204! 
Zwycięski los to:
Los numer 37 należy do komentarza:
Serdecznie gratuluję i czekam na kontakt drogą mailową! 
Ps. Testuję kilka ciekawych kosmetyków, także spodziewajcie się licznych recenzji!

Podobne wpisy