Spotkanie blogerek urodowych – Kwiecień 2016Zdaję sobie sprawę, że organizacja od A do Z spotkania, w którym uczestniczy aż 15 blogerek jest nie lada wyzwaniem, dlatego na samym początku relacji z wydarzenia chcę serdecznie podziękować organizatorkom – Justynie z bloga  zauroczona-kosmetykami.pl oraz Dominice z bloga kobieca-strefa.pl  za to, że znalazłam się w tym elitarnym gronie dziewczyn. 

Spotkanie odbyło się 9 kwietnia w klasycznym już dla tego typu wydarzeń miejscu jakim jest herbaciarnia K2 na wrocławskim rynku. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość spotkać autorki blogów, na które często wpadam, ale jakoś do tej pory nie było okazji się poznać. Znalazło się także kilka dziewczyn, które znam, ale jak to wiadomo nie zawsze jest okazja spotkać się tak o bez okazji. Organizatorki poza babskimi ploteczkami o ślubach, studiach i nadchodzących wydarzeniach przygotowały dodatkowe atrakcje. Odwiedziła nas bowiem ekipa z salonu fryzjerskiego Happy Hair we Wrocławiu, reprezentująca markę Joico, czyli producenta profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Poza prezentacją produktów odbył się także pokaz, którego miałam okazję być częścią. Wszystko za sprawą złośliwej pogody, która z moich pięknie ułożonych włosów zrobiła siano. Zgłosiłam się więc na włosową modelkę do prezentacji możliwości prostownicy z płynną keratyną, która nie tyle nie niszczy włosów, ale również wzmacnia je. 


Choć loki na włosach nie utrzymały się zbyt długo, to przez cały kolejny dzień mogłam cieszyć się gładkimi prostymi włosami o niecodziennym połysku. Coś więc jest w tej prostownicy! 
Odwiedził nas również przedstawiciel marki Livioon, zajmującej się dystrybucją perfum będących odpowiednikami zapachów drogich firm. 

ja, Agata, Dominika

Oprócz atrakcji nie zabrakło również całej masy wspaniałych upominków przygotowanych przez sponsorów wydarzenia. Wychodząc ze spotkania miałam ze sobą 3 ciężkie od kosmetyków torby. 
W spotkaniu uczestniczyły: 

1. www.kobieca-strefa.pl – Dominika ( organizatorka )
2. www.zauroczona-kosmetykami.pl – Justyna ( organizatorka )
3. http://candykiller.pl/ – Gosia 
4. http://www.kobietamowi.pl/ – Agata 
5. http://spookynails.com/ – Gosia
8. Http://tinaha.pl – ja 🙂 
A tak prezentuje się cała gama kosmetyków do testów, które otrzymałam na spotkaniu: 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za spotkanie i do zobaczenia już w tę sobotę na Meet Beauty 2 !

Podobne wpisy