Co nowego w kosmetyczce?

Jak nie dawno wspomniałam, miałam przyjemność wziąć udział w spotkaniu Vintedzianek 3. Spotkanie jak zwykle odbyło się w przyjemnej atmosferze, mimo tego, że w poprzedniej edycji było jakby lepiej. Cieszę się, że mogłam spotkać dziewczyny, które były ostatnio, jak również poznać nowe. Oczywiście nie odbyło się bez prezentów od sponsorów, o których opowiem za chwilę. Bardzo podobała mi się prezentacja kosmetyków do makijażu firmy Paese. Nawet nie wiedziałam, że to jest Polska firma. Wśród prezentowych kosmetyków dojrzałam kilka ciekawych dla mnie, które mam nadzieję wkrótce nabędę! Poza prezentacją można było oddać się w ręce profesjonalnej makijażystki. Mimo, że nie brałam czynnego udziału to podejrzałam kilka ciekawych patentów na nakładanie podkładu i malowaniu eyelinerem. 

Spotkanie odbyło się w piwnicy knajpy “Mleczarnia”, gdzie niestety było beznadziejne światło, przez co nie zrobiłam ani jednego zdjęcia. ( mam nadzieję, że będę mogła wstawić zdjęcia zrobione przez innych )
Przechodząc do sponsorów spotkania to lista jak zwykle jest długa, ale ujmę to w jednym zdjęciu. 
Kosmetyki jak zwykle bardzo ciekawe, choć najbardziej w oko wpadły mi te od Paese, ponieważ dostałam piękny kolor szminki, śliczne cienie i inne. Wrzucam zdjęcia i do usłyszenia. 

http://beautik.biz/
http://glov.co/
http://www.cintamani.pl/pl/
http://www.hurtowniaswiec.pl/
http://www.dlm.net.pl/?p=hometo

Do usłyszenia wkrótce :*

Podobne wpisy