Instaram Mix: May

     Minęło tyle czasu, tyle rzeczy się działo, a kiedy próbowałam napisać post coś stawało na przeszkodzie.
Przepraszam, że tyle czasu nie mogłam się odezwać, ale miałam mnóstwo rzeczy na głowie. Zaczynając od przeprowadzki, poprzez wypakowywanie, urządzenie mieszkania, potem zaczęły się zaliczenia a na koniec zdecydowałam się na zakup szczeniaka. Temu wszystkiemu towarzyszył brak internetu, jednak starałam się na bieżąco dodawać zdjęcia na Instagram. Zdjęcia umieszczę w dzisiejszym poście, ponieważ dopiero teraz mam wszystkie sprawy uporządkowane i nie dysponuję innymi ciekawymi zdjęciami czy recenzjami.

      Przeprowadzkę zapewniła mi firma MERKADO Transport, której serdecznie dziękuję za pomoc. Obecnie w mieszkaniu mam wszystko już rozpakowane, uporządkowane, choć ciągle mam ochotę coś dokupywać, upiększać. 
      Jeśli chodzi o szkołę, to dopiero ostatnio sobie uświadomiłam jakie mam zaległości przez swoje lenistwo, jednak mam nadzieję, że szybko wszystko nadrobię.
       Na koniec kilka słów o mojej nowej miłości. Lily to 7-tygodniowa suczka rasy maltańczyk. Waży niespełna 700 gram i jest cudownym szczeniakiem. Mieszka ze mną zaledwie od 2 dni, dlatego dopiero się poznajemy. Mam nadzieję, że będę mogła na bieżąco udostępniać Wam zdjęcia mojego maleństwa. 
      Zapraszam również na mój Instagram: klik, gdzie staram się publikować zdjęcia na bieżąco. 
Póki co zostawiam Was z miksem instagram z ostatnich trzech tygodni. 🙂

Do usłyszenia mam nadzieję wkrótce ! :*

Podobne wpisy