Buty z wyprzedaży.

Lato to nie tylko wyjazdy, urlopy i piękna pogoda, jest to również najbardziej pożądany okres wielkich wyprzedaży. Sklepy kuszą nas przecenami na każdym kroku i często można kupić perełki, które przed sezonem były w zbyt wysokich cenach. Ja uwielbiam na takich wyprzedażach kupować buty, a w szczególności baleriny, bo to mój ulubiony krój letnich butów. Moim zdaniem, są to najbardziej uniwersalne, a jednocześnie wygodne letnie buty, które świetnie sprawdzą się do letniego, luźnego looku, jak również do bardziej eleganckiej stylizacji. 
Ostatnio moje serce podbiły ostatnio czarne baleriny ozdobione ćwiekami, które kupiłam za 20 zł i choć nie spodziewałam się po nich zbyt długiej żywotności, to mimo, że chodzę w nich ciągle to świetnie się trzymają. Mam nadzieję, że wytrzymają całe lato, bo jakoś w tym sezonie nie miałam okazji upolować kolejnej cudownej pary na promocji. Ciągłe rozjazdy mi to skutecznie uniemożliwiają.
Mam chrapkę na buty Meliski, chociaż obawiam się, że noga będzie się pocić. Hmmm, dajcie znać jeśli macie czy są warte uwagi!
Źródło: http://www.mivo.pl/

Może zakupy przez internet? Jakie sklepy polecacie?