10/25/2015 11

Relacja ze spotkania blogerek we Wrocławiu

Październik, a szczególnie jego początek okazał być się bardzo intensywnym dla mnie miesiącem. Po pierwsze rozpoczęłam pracę na pełen etat, zorganizowałam kolejną edycję SZAFINGU, a w tym samym dniu o tej samej porze wzięłam udział w spotkaniu blogerek organizowanym przez Magdę we współpracy z Andżeliką. Dzisiaj w kilku słowach przybliżę wam spotkanie, a całość z pewnością dopełni fotorelacja. Jak możecie się domyśleć, kiedy kilka blogerek kosmetycznych zbiera się w jednym pomieszczeniu ( a konkretnie w herbaciarni K2 ) to tematów i ploteczek kosmetycznych nie było końca. Atmosfera była cudowna, a to najważniejsze. Oczywiście oprócz luźnych pogawędek nie zabrakło również poważniejszych tematów. Odwiedziła nas przedstawicielka firmy Sylveco, która opowiedziała nam o kosmetykach i pomogła w doborze  tych idealnych dla siebie. Bardzo lubię kosmetyki Sylveco, oraz nowość Biolaven, także torba pełna kosmetyków sprawiła mi nie dala przyjemność! 
Nie zabrakło również  gadżetów, takich jak kubek z logiem mojego bloga czy blogerska z napisem "I'm beauty blogger". Pod koniec spotkania pojawiła się również brafitterka, jednak ze względu na drugie wydarzenie tego samego dnia nie mogłam zostać.  Bardzo szkoda, bo przydało by mi się  kilka sprawdzonych rad na temat doboru biustonosza. Wraz z wszystkimi biorącymi udział blogerkami zostałyśmy obsypane torbami kosmetycznych perełek o sponsorów wydarzenia. Byłam pod wielkim wrażeniem jak wiele firm udało się zaangażować do spotkania. W wydarzeniu oprócz mnie udział wzięły:
 Justyna – www.blankita.pl


Część dziewczyn znałam już wcześniej, ale bardzo się cieszę, że poznałam kolejne blogerki z okolicy, które mają taką samą pasję jak ja :)
Zdjęcia dzięki uprzejmości Magdy. 

A teraz czas na przegląd upominków od sponsorów, a o to oni:Strasznie dużo tych zdjęć, wiem, ale nie chciałam pominąć żadnego upominku, bo wszystkie są wspaniałe!
Dziękuję dziewczynom za spotkanie, a przede wszystkim Magdzie za zaproszenie! 

Co myślicie o tego typu spotkaniach?

11 komentarzy:

 1. Ale żałuję że nie wiedziałam o spotkaniu tym bardziej że bylo na miejscu we Wrocławiu. Ehh

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale żałuję że nie wiedziałam o spotkaniu tym bardziej że bylo na miejscu we Wrocławiu. Ehh

  OdpowiedzUsuń
 3. Spotkanie na pewno było świetne :) no pomoc braffiterki i mnie by się przydała :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe spotkanie, w bardzo zacnym gronie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Same dobrocie! Zazdroszczę wam takich spotkań, sama nigdy jeszcze nie byłam na takim i pewnie nie prędką będę gdyż nikt u mnie nie organizuje takich. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie się tak spotkać i wymienić poglądy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tez byłam na zlocie w tej knajpce K2, ale w sierpniu :) fajny klimat! pozdrawiam xo

  OdpowiedzUsuń