WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW MINERALNYCH

Dzisiaj przybywam do Was z niemałą niespodzianką! Ostatnio moja aktywność jest dość słaba jeśli chodzi o bloga, a to niestety przez pracę na pełen etat. Do tego dochodzą dwa kanały youtube, no i przyznam szczerze, że ciężko wszystko ogarnąć na czas. Jednak to wszystko kwestia wejścia na pełne obroty. Szykują się zmiany w wyglądzie bloga, nagłówka oraz intra na kanał, a dodatkowo powstał nowy fanpage, w którym ruszam od nowa, od zera. Ok, o tym wszystkim na pewno Wam jeszcze opowiem! 

Ruszam z rozdaniem, w którym do zgarnięcia zestaw kosmetyków mineralnych!

Uwaga! Konkurs rusza na dwóch platformach – blog oraz fanpage, każdy może zgłosić się tu i tu :).


1. Blog:
Aby wziąć udział w rozdaniu należy być obserwatorem mojego bloga oraz zostawić komentarz z chęcią udziału w rozdaniu pod tym postem. 

2. Fanpage:
Aby wziąć udział w rozdaniu należy polubić fanpage TinaHa oraz polubić i udostępnić zdjęcie konkursowe, a także zostawić komentarz pod zdjęciem konkursowym z chęcią udziału. 

Nagrodą w rozdaniu jest zestaw kosmetyków Annabelle Minerals o wartości 140 złotych, w którego skład wchodzą: podkład, róż, cień oraz pędzel. ( odcienie do ustalenia ze zwycięzcą ).Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga https://tinaha.pl/
2. Sponsorem nagrody jest autorka bloga.
3. Konkurs trwa od 22.10.2015 do 30.11.2015 godz. 23:59
4. Wyniki zostaną ogłoszone do 5 dni od zakończenia, zwycięzca konkursu ma 3 dni na przesłanie swoich danych teleadresowych. 
5. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
6. Do wygrania jest zestaw kosmetyków o wartości 140 złotych. 


Życzę wszystkim powodzenia i do usłyszenia niebawem!

Podobne wpisy