Kriotermalny peeling drenujący do ciała Luxury Paris

Ostatnie dni dają nam nieźle popalić jeśli chodzi o temperaturę za oknem, dlatego dzisiejszy post będzie równie mroźny. Pewnie część z Was wie, co to jest kriolipoliza, ale na wszelki wypadek wyjaśnię – jest to zabieg odchudzający polegający na zamrażaniu tkanki tłuszczowej na wybranych partiach ciała. W efekcie skóra jest wygładzona i ujędrniona, a zabieg jest świetną metodą pozbycia się cellulitu. Czy taki efekt możemy uzyskać stosując peeling? 


Dzisiaj pod lupę wezmę kriotermalny peeling drenujący do ciała marki Luxury Paris, który ma zapewnić nam efekt kriolipolizy. Moje pierwsze spotkanie z tym produktem było zaskakująco mroźne, a to przez moje nieczytanie ważnych informacji. Trzęsłam się z zimna dobre kilkanaście minut. Jak się później okazało efekt chłodzenia ( a raczej mrożenia ) był zamierzony, dlatego też zapoznałam się bliżej z kosmetykiem i od tego czasu spojrzałam na niego całkiem inaczej. 

Efekty jednak zauważalne były już po pierwszym użyciu. Skóra zrobiła się gładka i nieco bardziej napięta i wierzę, że efekt pogłębi się przy regularnym stosowaniu. Za mną dopiero 3 zabiegi na całe ciało i śmiało mogę powiedzieć, że peeling jest całkiem wydajny. Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem tego produktu, jest to jeden z lepszych peelingów, które miałam okazję testować. Jeśli musiałabym znaleźć jakiś mały minus, to pora roku, które niekoniecznie sprzyja chłodzącym zabiegom. Opakowanie peelingu jest bardzo gustowne, biały słoiczek ze złotymi napisami sprawiają, że produkt prezentuje się bardzo luksusowo. Pod wieczkiem znajduje się folia zabezpieczająca. 
Peeling jest koloru miętowego z drobinami, który już wprawia w świeży, orzeźwiający nastrój. 
W składzie znajdziemy wiele ciekawych składników aktywnych takich jak kofeina wspomagająca drenaż czy nawilżających np. olejek arganowy oraz ryżowy czy masło SHEA.
Stosowanie peelingu nieco różni się od innych kosmetyków tego typu, ponieważ na pełen zabieg musimy poświęcić nieco czasu. Każdą wybraną partię ciała należy masować peelingiem przez 3 minuty kierując się ku górze. Zabieg należy powtarzać dwa razy w tygodniu. Z góry określony sposób stosowania zapewne wzmaga skuteczność danego produktu, dlatego też warto znaleźć czas na dokładne przeprowadzenie zabiegu.

Na koniec czas na moją opinię, która jak już wcześniej wspomniałam jest bardzo pozytywna. Peeling wywołał we mnie naprawdę pozytywne emocje i chętnie zużyję peeling do końca, a także powrócę do niego cieplejszą porą ( np. na wiosnę ). Warto dodać, że jest to produkt, który nie każdemu przypadnie do gustu, ponieważ peeling jest dość mocny a zapach i uczucie “po” dość intensywne, dlatego też warto mieć to na uwadze przy dokonywaniu wyboru. 
To tyle na dzisiaj, dziękuję za uwagę i czekam na wasze komentarze i opinie 🙂

Podobne wpisy