SZAFING V RELACJA ORGANIZATORKI

Uwielbiam bycie organizatorką, a fakt, że mam przez to sporo n głowie bardzo pozytywnie na mnie działa. I to chyba dlatego współpracuję z portalem Szafa.pl już czwartą edycję Szafingu, czyli Ogólnopolskiego Wietrzenia Szaf. Akcja mająca na celu sprzedaż, kupno a przede wszystkim wymianę ubrań to nie lada gratka dla wszystkich fanek mody. To idealna okazja aby zamienić jedne ubrania na inne, dzięki czemu Nasza szafa nigdy nie wyjdzie z mody. 

Za mną V edycja Szafingu i choć wydarzenie miało miejsce już miesiąc temu to postanowiłam wrzucić Wam moją relację, moje wrażenia z akcji. Jak co edycję nie obchodzi się bez wpadek, a to miejsca za mało, a to atmosfera nie taka, a tym razem klapą okazało się oświetlenie, które było niestety znikome, choć lokal, w którym odbywał się Szafing robił wszystko co w jego mocy, aby wszystko poszło sprawnie. V edycja Szafingu miała miejsce w CoffePlanet w samiuteńkim rynku Wrocławia, który wówczas był bardzo oblężony ze względu na Jarmark Bożonarodzeniowy ( vlog z wizyty tutaj ). Mimo małej wpadki ludzie naprawdę dopisali, była spora ilość wystawców i jeszcze większa ilość odwiedzających. Uwielbiam kiedy dużo się dzieje, dlatego szczerze jestem zadowolona z tej edycji. Oczywiście nie zabrakło tych, którzy nigdy nie zawodzą .. wspaniali sponsorzy, którzy przy tej edycji i każdej poprzedniej dopisali na 100%. To dzięki nim nie zabrakło konkurów, prezentów i niespodzianek. 

Dzięki hojności marek Venus, Pilomax oraz Miraculum miałam możliwość przygotowania super prezentów dla Naszych wystawców. W konkursach prowadzonych zarówno na facebooku jak podczas samego wydarzenia można było zgarnąć kosmetyki takich marek jak: Bodetko Lash, Chillbox, Lirene, Farmona, Arsco Fashion oraz Feeria Young. Także jak możecie się domyślać atrakcji nie zabrakło. Dla mnie również znalazło się kilka prezencików, które trafiły do testów i zapewne niedługo o nich usłyszycie. Na pierwszy rzut Chillbox i moje pudełko na żywo: tutaj. 


Ja jako organizatorka uzupełniłam listę błędów, których już nie popełnię w przyszłości i jestem gotowa do działania przy okazji kolejnej edycji Szafingu, która już w marcu, a konkretnie 5 marca 2016 również we Wrocławiu! Ja jestem gotowa, a wy?
Kto lubi takie spotkania wymiankowe?

Podobne wpisy