Kosz kosmetyków do zgarnięcia!

Witajcie kochani!
Jak ostatnio Wam pisałam, miałam okazję być na spotkaniu blogerek, gdzie poza dobrą zabawą, cennymi radami profesjonalistów zgarnęłam nieco podarunków od sponsorów wydarzenia. Jako, że uwielbiam się z Wami dzielić, a tym bardziej dopiero co były walentynki a wielkimi krokami zbliża się dzień kobiet postanowiłam zorganizować dla Was rozdanie kosmetyczne. Jednym ze sponsorów spotkania był LIDL, który przekazał mi pięknie zapakowany kosz pełen kosmetyków swojej marki Cien. Kosmetyków w koszu było na tyle sporo, że starczy i dla mnie i dla szczęśliwego zwycięzcy rozdania. A więc przejdźmy do konkretów! 

   Rozdanie skierowane jest do obserwatorów mojego bloga, więc jeśli jeszcze do nich nie należysz to szybciutko nadrabiaj. ( dodaj do obserwowanych na dole strony )
Ważne jest również abyś polubiła mnie na Facebooku.
Pod postem zostaw komentarz z informacjami:
Obserwuję jako:  ..
Lubię na Facebooku jako: ….

Możesz dodatkowo ( jako osobny los ) zgłosić się na Facebooku udostępniając i zostawiając komentarz pod zdjęciem konkursowym – TUTAJ.

Na koniec mocno trzymaj kciuki aby to właśnie do Ciebie uśmiechnęło się szczęście. Nagrodą w rozdaniu jest zestaw kosmetyków Cien, w której skład wchodzą:- szampon do włosów 
– odżywka do włosów 
– krem do rąk 
– balsam do ciała 
– krem do twarzy

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga https://tinaha.pl/
2. Sponsorem nagrody jest autorka bloga. 
3. Konkurs trwa od 18.02.2016 do 07.032016 godz. 23:59
4. Wyniki zostaną ogłoszone do 2 dni od zakończenia, zwycięzca konkursu ma 3 dni na przesłanie swoich danych teleadresowych. 
5. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski. Ze względu na objętość i wagę kosmetyki wysyłane bez kosza.
6. Do wygrania jest zestaw kosmetyków  o wartości ok, 60 złotych. 


Powodzenia wszystkim!

Podobne wpisy