Wrocławskie Spotkania Blogerek – relacjaJakiś czas temu dzięki uprzejmości organizatorek: Elwiry( Zabiegana Mama ) oraz Justyny ( ZmiksujTo ) miałam przyjemność gościć się w BLT na pierwszym i mam nadzieję, że nie ostatnim spotkaniu wrocławskich blogerek. Choć często mam przyjemność spotykać się z innymi blogerkami podczas różnego rodzaju spotkań, to tym razem było to dla mnie coś całkiem nowego. Miałam okazję poznać dziewczyny, których pasją również jest blogowanie jednak tematyka ich stron w zupełności odbiega o mojego bloga. Spotkanie nie miało jednak na celu babskich pogaduszek, których oczywiście nie zabrakło. Pierwszą prelegentką była Agnieszka Nowakowska, która na co dzień zajmuje się coachingiem, a prywatnie jest mamą trzech urwisów. Podzieliła się z nami swoją wiedzą i podpowiedziała, jak pogodzić różne aspekty życia w zgraną całość. Kolejnym prelegentem był nasz fotograf Rafał Ryziński, który zawodowo zajmuje się fotografią komercyjną. Udzielił nam kilku cennych rad oraz odpowiedział na nasze pytania dotyczące fotografii, sprzętu czy oświetlenia. Na zakończenie wystąpiła Urszula Kaptur, która opowiedziała jak skutecznie działać w social mediach oraz przedstawiła ofertę wsparcia w tym zakresie przez firmę like08, w której działa zawodowo.Po wszystkich wystąpieniach do dzieła wkroczyła Sandra Smolarczyk, która zaprezentowała nam makijaż krok po kroku, podpowiadając co robić, aby nasz makijaż zawsze wyglądał perfekcyjnie. Opowiedziała również o swoich ulubionych kosmetykach, które świetnie sprawdzają się podczas sesji zdjęciowych. Spotkanie zakończyło się pogawędkami przy objadaniu się pysznościami przygotowanymi przez BLT, a także prezentami od sponsorów spotkania, którzy spisali się jak zawsze na medal. 

Serdecznie dziękuję organizatorkom Elwirze i Justynie za możliwość udziału w tak świetnie zorganizowanym spotkaniu oraz sponsorom, którzy zadbali o to, abym nie wyszła z pustymi rękoma.
Podziękowania należą się:  Słodki AdresEkodrogeria Eco and more z polskimi, naturalnymi produktami, PixieResiboSolo, ubranka Nanaf Organic oraz sklep KidsZone (DressUp) świetne jakościowo ubrania dla dzieci i dorosłych, Like08Poki, naturalne oleje Semco, Lidl i Mrówka Travel. 

Zdjęcia ze spotkania dzięki uprzejmości naszego fotografa Rafała Ryzińskiego, a produktowe pochodzą od Glam&Curvy. Podobne wpisy