5/04/2016 9

OSTATNI TYZDZIEŃ PROMOCJI W ROSSMANNIE + ROZDANIE

Z dniem dzisiejszym rozpoczął się trzeci i ostatni etap promocji -49% w Rossmannie, a podczas tego tygodnia w dobrych cenach kupimy pomadki, błyszczyki, kredki do ust, a także lakiery i preparaty do pielęgnacji paznokci.
 
 
 
Zapewne w Internecie huczy od propozycji co warto kupić podczas promocji, dlatego ja postanowiłam sobie odpuścić ten temat i zamiast tego pojawia się rozdanie kosmetyczne.
 
 
Do zgarnięcia jest zestaw lakierów marki Indigo w iście wiosennych odcieniach, a w gratisie próbki innych kosmetyków tej firmy.
 Do rozdania możecie zgłaszać się zarówno tutaj jak i na moim fanpage - zwiększając tym samym swoje szanse na wygraną.
 
 
 
Aby wziąć udział należy być obserwatorem bloga ( opcja zaobserwuj znajduje się na samiutkim dole strony ) oraz w komentarzu pod postem dokończyć zdanie:
Maj najbardziej lubię za ....
 
Aby wziąć udział w rozdaniu na facebooku należy polubić stronę TinaHa oraz udostępnić zdjęcie konkursowe - tutaj i pod zdjęciem konkursowym zostawić komentarz:
Maj najbardziej lubię za ....
 
Rozdanie trwa do 14.05.2016 r., a wyniki zostaną opublikowane w przeciągu trzech dni od zakończenia.
Sponsorem nagrody jestem ja, a wysyłka nagrody wyłącznie na terenie Polski.
 
Zapraszam do udziału i życzę powodzenia!
 
 
 

9 komentarzy:

 1. Maj lubię najbardziej za to, że już mogę rozłorzyć hamak i czytać książki w pełnym słońcu, za to że po pracy zostaje mi już całkiem sporo wolnego czasu a także za to, że kwitną już jabłonie :)
  Obserwuję jako Klaudia Cebula

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tym razem się nie skuszę na promocje Rossmanna ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja ominęłam wszelkie promocje dość szerokim łukiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Maj najbardziej lubię za jakże zmienną wtedy pogodę. Uwielbiam zarwania chmur, lekki wiatr i brak oślepiającego cię słońca, ale nie znoszę zimna *zmarźluszek* a w maju zazwyczaj mimo częstej zmiany pogody jest bardzo ciepło. W taką właśnie pogodę, kiedy pokropuję ale nie boję się o zamarznięcie mam natchnienie i mnóstwo motywacji do sporu - biegania, spacerów, jeżdżenia na rowerze. :) Prócz tego jeśli jest słońce można wyjść na dwór, rozłożyć hamak/leżak i poczytać jakąś dobrą książkę, zrelaksować się.

  OdpowiedzUsuń
 5. Maj najbardziej lubię za to, że rozpoczyna się majówką- co oznacza, że w końcu możemy się spotkać całą paczką i całą rodziną przy pięknej pogodzie. Wszędzie czuć grille, skoszoną trawę wszystko się rozwija, są pierwsze burzę i ten cudowny zapach. Przy takiej pogodzie od razu chce się żyć. Zawsze motywuje mnie do ćwiczeń a co najważniejsze coraz bliżej wakacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pędzę, pędzę do Rossmanna !!!

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja w sumie myślałam, czy by się nie skusić na pomadkową promocję w Rossmannie, ale przywiozłam 3 nowe pomadki z Meet Beauty, więc akurat zapełnią moją zapchaj pomadkową dziurę :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Czyżby nowa szata graficzna ?:)

  OdpowiedzUsuń
 9. obserwuję: kanwuje czytam testuję
  maj najbardziej lubię za... WSPOMNIENIA CAŁKIEM MIŁE :)

  OdpowiedzUsuń