Odsłoń nogi na lato, czyli 2+2 na produkty do pielęgnacji stóp, paznokci oraz depilacji. 10-19-06.2017

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię ten okres przejściowy, kiedy to możemy się cieszyć pięknym słoneczkiem, ale nie jest jeszcze zbyt gorąco. W sklepach możemy ucieszyć oko nie tylko barwnymi wystawami i nowymi letnimi kolekcjami, ale również sezonowymi wyprzedażami. W przypadku drogerii również możemy pozwolić sobie na odrobinę zakupowego szaleństwa, ponieważ i tutaj cenowych okazji nie brakuje. 


PROMOCJA GONI PROMOCJĘ.

Rossmann w ostatnim czasie bardzo rozpieszcza swoich klientów i z ogromną skutecznością przekonał tysiące kobiet do zapisania się do swojego klubu. Na pierwszy rzut poszła słynna już promocja -49% na kosmetyki do makijażu, która dla klubowiczów zamieniła się w obniżkę aż o 55%. Następnie w maju wystartowała kolejna akcja dla członków klubu Rossmanna: 2+2 gratis na kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Ledwo opadły emocje po tych wszystkich obniżkach, a już wystartowała kolejna promocja. ODSŁOŃ NOGI NA LATO. 

Pod tym hasłem Rossmann prezentuje kolejną akcję wyprzedażową:  2+2 kosmetyki do pielęgnacji stóp i paznokci oraz depilacji. Aby skorzystać z promocji trzeba być członkiem klubu Rossmanna, czyli posiadać aplikację drogerii na swoim smartphonie, a następnie wybrać 4 różne kosmetyki z kategorii pielęgnacji stóp oraz depilacji. Zapłacimy wyłącznie za 2 droższe produkty, a te tańsze otrzymamy gratis. Ważny jest jednak fakt, że z promocji możemy skorzystać wyłącznie raz na jedną zarejestrowaną osobę, a więc jeśli masz chłopaka, męża, przyjaciela to on również może zostać członkiem klubu, dzięki czemu łącznie kupić 8 produktów w cenie 4. Akcja trwa od 10.06 do 19.06.2017 lub do wyczerpania zapasów, a z promocji możemy skorzystać zarówno w drogerii jak również on-line. 


LISTA PRODUKTÓW ORAZ REGULAMIN 

Jeśli zastanawiacie się czy wybrany przez was produkt kwalifikuje się do promocji to pod TYM linkiem znajdziecie szczegółowy regulamin oraz pełną listę produktów biorących udział w akcji. 
Warto również wspomnieć, że jeśli nie jesteście członkiniami klubu Rossmanna to obowiązuje Was klasyczna obniżka 2+1 gratis, podobnie w przypadku zakupu więcej niż 4 produktów w klubie. 

CO WARTO KUPIĆ NA PROMOCJI?

Jednym z czterech produktów w moim koszyku znajdą się maszynki do golenia – one zawsze się przydadzą, a nie wybieram te najtańsze. Moje ulubione to Simply Venus 3 w różowej odsłonie ( ok. 16 pln ). Drugim produktem obowiązkowo musi być Sól Morska 2w1 Venus FeetCare. Trzeci produkt, który chcę wybrać to chłodzący krem/żel/spray do stóp, ale nie mam jeszcze swojego typu – jeśli coś polecacie to koniecznie dajcie znać. Jeśli chodzi o ostatni produkt to zastanawiam się między żelowymi wkładkami do butów, a skarpetkami złuszczającymi. 

Jak tylko będę po zakupach pokażę Wam na co padł ostatecznie mój wybór i co jeszcze mogę Wam polecić. 

AKTUALIZACJA:Ogólnie uważam promocję za ciekawą i na pewno przyciągnie wiele nowych kobiet do rejestracji w klubie oraz do samych zakupów. 

Dajcie znać jeśli lubicie czytać o promocjach oraz czy planujecie się wybrać na tę w Rossmannie?


Podobne wpisy