PRIVIST – ZAMAWIAJ USŁUGI BEAUTY&WELLNESS I OSZCZĘDZAJ

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam korzystać z dobrodziejstw i możliwości internetu. Codziennością stały się dla mnie zakupy online czy zamawianie jedzenia w kilku kliknięciach myszką. Zamiast stać w kolejkach siedzę wygodnie w kanapie, a jedynym moim problemem jest znalezienie odpowiedniego filmu do posiłku.


A co gdybym powiedziała Ci, że bez wychodzenia w domu możesz umówić wizytę u fryzjera, kosmetyczki bądź manicurzystki? Nawet nie masz pojęcia ilu profesjonalistów oferuje swoje usługi w Twojej okolicy. Co powiesz na zabieg u ciebie w domu, w cenie zdecydowanie niższej niż w salonie kosmetycznym? Zainteresowana?

Privist.com to portal łączący klientów z niezależnymi specjalistami z branży Beauty&Wellness. W kilku prostych krokach możemy umówić wizytę u profesjonalisty świadczącego usługi u siebie bądź u klienta domu przy czym ceny są zdecydowanie niższe niż w salonach kosmetycznych. Dla osób, które wykonują usługi to świetny sposób na zwiększenie bazy zainteresowanych klientów. 


Jak to działa? Po pierwsze wpisujemy interesującą nas usługę oraz miasto, a następnie przeglądamy listę profili usługodawców, którzy spełniają kryteria wyszukiwania. Po wybraniu konkretnego użytkownika warto zapoznać się z pełną ofertą, wolnymi terminami oraz co najważniejsze z rekomendacjami.  Na co warto zwrócić uwagę? Oczywiście na cenę usługi oraz na to, czy zostanie ona wykonana z dojazdem do klienta czy może u usługodawcy. Warto zerknąć czy dostępne są oferty specjalne, w których może znaleźć się np. pakiet usług, które będą w korzystnej cenie. 

Kiedy już dokonamy wyboru klikamy zarezerwuj i po zalogowaniu się dopełniamy formalności ( wybieramy datę, godzinę oraz miejsca wykonania usługi ) i gotowe! Proste prawda? 

Aby zarejestrować się w serwisie kliknij tutaj. 

Jesteś klientem? Dzięki rejestracji poznasz specjalistów z dziedziny beauty, którzy w szybkim terminie wykonają profesjonalną usługę nawet o połowę taniej niż w salonie kosmetycznym. 
Jesteś usługodawcą? Portal daje Ci ogrom możliwości, dzięki którym dotrzesz do nowych klientów, rozszerzysz działalność i zarobisz dodatkowe pieniądze. 
Ja jestem zachwycona, że powstał portal, który wychodzi na przeciw moim potrzebom. Jako, że jestem młodą mamą nie mam możliwości wyskoczenia do kosmetyczki, ale zabieg u mnie w domu jest już całkiem realną opcją. Cieszę się, że Privist.com rozwija się w szybkim tempie, przez co wybór usługodawców z dnia na dzień się powiększa, a co za tym idzie – wybór usług także jest coraz większy. 
A ty zarejestrowałaś się już na Privist.com?

Podobne wpisy