Wakacje na Majorce – czy jest bezpiecznie?

wakacje na majorce

Ten rok pokazał wszystkim, że niczego nie warto odkładać na później, a czekanie warto zamienić na działanie. Po wielu miesiącach spędzonych w domu w końcu odzyskaliśmy możliwość podróżowania i odkrywania nowych miejsc. Choć początkowo planowałam skromny urlop nad polskim morzem to ostatecznie spędziłam wspaniały tydzień na wyspie. Wakacje na Majorce – czy jest bezpiecznie?

wakacyjny look book
wakacyjny look book

Dlaczego wybrałam Majorkę?

Decyzja o locie na Majorkę wypadła spontanicznie i to na kilka dni przed wyjazdem. Co prawda wyspę już dawno chciałam odwiedzić, ale zawsze odkładałam ten kierunek podróży na później. Nagle jednak zrozumiałam, że nie wiem co będzie jutro – więc trzeba żyć tu i teraz. Poleciałam i to była doskonała decyzja!

wakacje na majorce

Swoje wakacje wybrałam z spośród ofert biura podróży, w której zawarty był zarówno hotel z wyżywieniem, przelot, transfer lotniskowy oraz ubezpiecznie. Lubię taką formę wakacji, bo tak naprawdę nie muszę się niczym martwić, a jedynie cieszyć się z urlopu.

wakacje na majorce
czy na majorce jest bezpiecznie
wakacyjny look book

Wakacje na Majorce – czy jest bezpiecznie?

Zarówno w podróży jak i na miejscu zachowane były maksymalne środki ostrożności. Byłam pełna podziwu, że wszyscy tak skrupulatnie przestrzegają wszystkich obostrzeń, czego niestety nie widać u nas w kraju. Poza kilkoma niedogodnościami jak np. maseczki w miejscach publicznych urlop nie różnił się zbytnio od poprzednich.

wakacje na majorce - czy jest bezpiecznie?

Warto podkreślić, że po powrocie do kraju NIE OBOWIĄZUJE kwarantanna, jak również nie są wymagane testy na obecność koronawirusa. Lot trwa około 3 godzin, a do podróży wystarczy nam tylko dowód. Aktualnie obowiązkowe jest posiadanie specjalnej aplikacji i kilka dokumentów ( opowiadam o tym w tym filmie ). Maseczek nie trzeba nosić na plaży oraz na basenie.

wakacyjny look book

Wakacje na Majorce – najlepsze wspomnienia

Gwarantowana piękna pogoda, niesamowicie czysta woda, serdeczni ludzie i absolutnie cudowne widoki – to wszystko znajdziecie na Majorce. Szczególnie te ostatnie na długo zagoszczą w mojej pamięci, bo abolutnie kocham patrzeć na morze i odkrywać piękne zakamarki, których na wyspie nie brakuje. Zaledwie 500 metrów od plaży odkryłam urokliwe miejsce, w którym mogłam cieszyć oko widokiem morza i skalistego nabrzeża, a jednocześnie odetchnąć w samotności.

wakacje na majorce

Kolejnym niesamowitym wspomnieniem był trzy godzinny rejs statkiem, podczas którego zachwycałam się raz za razem ( namiastkę widoków pokazałam Wam w filmie o Majorce ). Wisienką na torcie była możliwość skakania do wody prosto z łodzi. Uczucie absolutnie fantastyczne i obiecałam sobie, że jak tylko ponownie nadarzy się okazja to powtórzę taki rejs!

wakacyjny look book

Uwielbiam wakacje zagraniczne i już odliczam dni ( 35 ) do kolejnego wyjazdu z nadzieją, że nic nie pokrzyżuje moich planów. Tym razem szykuje się rodzinny urlop, dlatego wybrałam skorzystałam z oferty biura podróży. Jak zawsze postawiłam na opcję All Inclusive, bo w końcu wakacje to czas błogiego odpoczynku.

wakacyjny look book
wakacje na majorce

Jestem ciekawa jakie jest Wasze podejście do wyjazdów w tym roku? Wybieracie się gdzieś? Polska czy zagranica?