Pomysł na święta część 2: dla niego

    Święta już lada dzień, a Wy dalej nie macie prezentu dla ukochanego? 

    Dzisiaj przygotowałam dla Was ciekawą i pewnie już ostatnią przed świętami propozycję udanego prezentu dla niego. Wiele osób, podobnie jak ja, zostawia zakup prezentów na ostatnią chwilę, jednak często dochodzimy do wniosku, że nie mamy żadnego pomysłu jak uszczęśliwić Naszą drugą połówkę. Ja postawiłam na najbardziej pewny prezent jakim są perfumy, bo chyba każda z Was lubi, kiedy Wasz mężczyzna pachnie wyjątkowo, męsko i świeżo. 

Cudowny zapach odkryłam w perfumy-perfumeria.pl, Hugo Boss Orange, czyli intensywnie świeży zapach o drzewno-orientalnej nucie. 

“Miejski zapach przekonuje nowoczesnych mężczyzn swoim fascynującym drzewnym zapachem. Pierwsze skrzypce gra esencja z drewna bubinga, która łączy się harmonijnie z akordami wanilii, świeżych jabłek i kadzidła. Nadzwyczajna kompozycja zapachowa Boss Orange Man podkreśla osobowość światowego mężczyzny.”Nuty głowy: świeże jabłko
Nuty serca: żywica olibanum
Nuty bazy: drzewo bubinga, wanil

Ja uwielbiam świeże zapachy, nie tylko damskie, ale również w męskim wydaniu. Zapach przypadł mi do gustu jako jeden z naprawdę wielu, których miałam okazję wypróbować. Mam nadzieję, że mojemu ukochanemu również przypadnie do gustu.

No więc to tyle na dzisiaj, do usłyszenia jeszcze przed świętami!

Podobne wpisy