SZAFING po raz trzeci – fotorelacja

Hej kochani, bardzo przepraszam, że w ostatnim czasie mało się odzywam, ale wakacje, to taki czas rozjazdów dla mnie no i przede wszystkim dużo się dzieje… 

A jeśli już mowa o działaniach, to ostatnio miałam przyjemność organizować kolejną edycję SZAFINGU pod patronem portalu Szafa.pl, która po raz kolejny odbyła się we Wrocławiu, tym razem w  kawiarni Graciarnia. Z początku lokal ten dla mnie był kompletnie trefnym miejscem, jeśli chodzi o organizację tego typu wydarzenia, ale jak się później okazało nie było tak źle. Minusem miejsca była przestrzeń, która była podzielona na mniejsze sale oraz światło, które było dość słabe. Wydarzenie to jest rodzajem popularnego SWAPU, czyli akcja wymiany, sprzedaży i zakupu ubrań. Zgodnie z ideą SZAFINGU – Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf. 

Organizacyjnie wszystko poszło sprawnie, aczkolwiek nie obyło się bez wpadek, niedociągnięć, niezadowolonych wystawców oraz niepoważnych sponsorów. Niestety nigdy nie będzie idealnie, ale coraz pewniej czuję się w roli organizatorki. Jeśli już wspomniałam o sponsorach wydarzenia to z tego miejsca bardzo dziękuję za przekazanie upominków dla wystawców oraz nagród do konkursów, które cieszyły się dużym powodzeniem. 

Dziękuję również makijażystce Martynie, która przybyła do Nas w imieniu firmy PAESE i wykonywała bezpłatne makijaże.
Przy najbliższej okazji pokażę Wam upominki, które przekazały firmy na to wydarzenie, a tymczasem zapraszam Was na fotorelację, choć zdjęć jest mało, gdyż miałam ręce pełne roboty ^^

O Szafingu pojawi się niebawem również vlog na moim kanale, więc już teraz zachęcam do subskrypcji kanału – tutaj. Tam też pokażę, jakie upominki czekały na naszych wystawców. 
Zapraszam Was również na Fanpage Szafa.pl, gdzie na bieżąco dowiecie się o zbliżających się szafowych wydarzeniach 🙂
Co myślicie o takim wydarzeniu? 

Podobne wpisy