Quiz Cosmetics – kosmetyki Polskiego producenta

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić markę Quiz Cosmetics, która jak niewiele z Was pewnie wie, jest naszą rodzimą firmą. Mimo, że firma nie jest tak popularna jak L’oreal czy Maybelline to jest godna polecenia. Zgodnie z przysłowiem “Obce chwalicie, swego nie znacie” zachęcam do wypróbowania kosmetyków europejskiej produkcji. Otrzymałam od firmy paczuszkę z kosmetykami, które po przetestowaniu postanowiłam recenzować. 
Pierwszym otrzymanym kosmetykiem był krem BB. Uwielbiam tego typu produkty, ponieważ idealnie się sprawdzają kiedy nie mamy czasu na doskonały makijaż, a jednak chcemy wyglądać dobrze i świeżo. Beauty Balm od Quiz Cosmetics jak najbardziej spełnia swoją rolę. Jest bardzo delikatny, idealnie się rozprowadza i wyrównuje koloryt. Lubię wyglądać naturalnie, dlatego kosmetyk BB jest dla mnie idealny. 

Kolejnym kosmetykiem który otrzymałam to balsam do ust z olejem arganowym. Pomadka bez smakowa, czyli perfekcyjna dla mnie, ponieważ nie lubię czuć ciągle jednego smaku. Zapachu również brak! Nawilża doskonale więc nic więcej mi nie trzeba. Lubię mieć kilka pomadek w różnych miejscach ( torebkach ) aby zawsze mieć pod ręką. 
Ostatni produkt, który miałam przyjemność przetestować to błyszczyk do ust Lip Tint Pernament Gloss. Jak pierwszy raz okręciłam tubkę to nieco się przestraszyłam koloru, jednak po nałożeniu na usta nie był już taki fioletowy. Usta mają fajny intensywny kolor, nie przesadzony. Jeśli chodzi o wytrzymałość, która powinna trwać 10 godzin to niestety nie wytrzymałam tyle bez poprawek, ale myślę, że poprawianie makijażu przez kobietę jest w dobrym guście i ciężko wytrzymać bez udoskonalania wyglądu. Minusem jest tylko brak nawilżenia. Czuję, że moje usta są po prostu suche. Ale jako podkład używam pomadkę od Quiz i w połączeniu jest dobrze. 

Na koniec wspomnę, że zgłoszenia do rozdania się zakończyły, teraz sprawdzam, czy nikt nie oszukiwał i za 1-2 dni zostaną ogłoszone wyniki. W między czasie jutro ruszy małe rozdanie facebook’owe ( do wygrania kolorowe zegarki ). Bądźcie czujni! 
Do usłyszenia. TinaHa

Podobne wpisy